Apbedīšanas pakalpojumi

SIA „Siguldas apbedīšanas birojs” sniedz Jums nepieciešamo atbalstu un palīdzēs atrisināt visus jautājumus, kas saistīti ar aizgājušā pavadīšanu pēdējās gaitās. Jūs rīcībā esam ik minūti ik stundu ik dienas 24 stundas diennaktī. Mēs nodrošinām pilnu apbedīšanas pakalpojumu klāstu.  Uzņēmums savu darbību pamātā veic Siguldas, Mores, Nītaures, Līgatnes, Raganas, Mālpils, Vangažu, Inčukalna, Sējas un Allažu kapos, bet ja nepieciešams uzņēmums organizē apbedīšanu visos Latvijas kapos.

Apbedīšanas pieteikuma noformēšana

Kvalificēta aģenta izbraukums, kas noformē apbedīšanas pieteikumu pie Jums mājās, ja nepieciešams, vai arī Jūs variet veikt pieteikumu, sazinoties ar mums 24 stundas diennaktī.


 Mirušā transportēšana

Transporta pakalpojumi, mirušā transportēšana no mājām vai slimnīcas uz morgu un tiek nodrošināti sertificēta katafalka pakalpojumi bēru dienā – uz apbedīšanas vietu. Siguldas un tās apkārtnē, mūsu darbinieka ierašanās 1 stundas laikā pēc pakalpojuma pieteikšanas un tūlītēja informācijas sniegšana par turpmākajiem soļiem.
Tiek nodrošināta arī mirušā transportēšana no ārvalstīm uz Latviju un no Latvijas uz ārvalstīm (ar avio pārvadājumu vai vilciena palīdzību), iekļaujot zārka nocinkošanu, nepieciešamo dokumentu noformēšanu, morga īpašos pakalpojumus, apbedīšanas piederumus un pakalpojumus.


Morga pakalpojumi

Mirušā uzglabāšana morgā, balzamēšana un mirušā sagatavošana izvadīšanai – sanitārā apkope, apģērbšana, grimēšana.

Dokumentu noformēšana

Mēs parūpēsimies par šādu dokumentu noformēšanu: medicīniskās izziņas saņemšana; miršanas apliecības saņemšana; VSAA apbedīšanas pabalsta saņemšana. www.vsaa.lv

  Bēru organizēšana

Lai kaut nedaudz spētu mazināt Jūsu rūpes un atvieglotu piederīgo smago uzdevumu, SIA „Siguldas apbedīšanas birojs” sniegs savu atbalstu un dalīsies ar savu profesionālo pieredzi visu veidu bēru organizēšanā, neatkarīgi no aizgājēja piederības konfesijai vai Jūsu vēlmes rīkot plašas vai pieticīgas bēres. Mēs Jūs konsultēsim visos ar bēru organizēšanu saistītajos jautājumos un parūpēsimies par to, lai bēru dienā viss ir izdarīts. Mēs palīdzēsim Jums ar bēru dienas un laika rezervēšanu, kapa vietas pasūtīšanu, sēru ceremonijas pieteikšanu un bēru ceremonijas organizēšanu. Sniegsim savu atbalstu, sarunājot bēru ceremonijas vadītāju (visu reliģisko konfesiju mācītāji), zārka nesējus un nodrošinot muzikālo noformējumu (vijole, ērģeles, flauta, mežrags). Piedāvājam savu atbalstu arī bēru mielasta organizēšanā. Atbilstoši Jūsu vēlmēm un iespējām, rezervēsim atbilstošas telpas bēru mielastam, kā arī ir iespējams noorganizēt pavadītājiem transportu no bēru vietas un mielasta vietu.

Kremācijas organizēšana

Mēs sniedzam šādu atbalstu kremācijas organizēšanā: kremācijas pieteikšana, mirušā sagatavošana izvadīšanai, mirušā transportēšana no morga uz krematoriju, sēru ceremonijas organizēšana, pelnu kapsulas saņemšana, pelnu kapsulas nosūtīšana uz ārvalstīm, urnas apbedīšana kapsētā.